Најново
Забавна игра - Погоди го црвот
  • Забавна игра - Погоди го црвот
  • Забавна игра - Погоди го црвот
  • Забавна игра - Погоди го црвот
  • Забавна игра - Погоди го црвот
  • Забавна игра - Погоди го црвот

Забавна игра - Погоди го црвот

790 ден.
Шифра на производ: 6109
Достапност: На залиха
Количина:

Супер забава за сите деца кои сакаат предизвик. Оваа игра се состои од симпатичен зелен црв кој се врти додека играчите се обидуваат да ги протнат прстените. Секој играч има по три прстени кои се во различна димензија. Играта може да се игра на три нивоа, од полесно до потешко во зависност од возраста на играчите.

Производот работи на батерии, потребни се 2 C(R14) батерии од 1.5V.

Играта се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: igra, crv
Забавна игра - Погоди го црвот Супер забава за сите деца кои сакаат предизвик. Оваа игра се состои од симпатичен зелен црв кој се врти додека играчите се обидуваат да ги протнат прстените. Секој играч има по три прстени кои се во различна димензија. Играта може да се игра на три нивоа, од полесно до потешко во зависност од возраста на играчите. Производот работи на батерии, потребни се 2 C(R14) батерии од 1.5V. Играта се .. Category: Product #: 6109 Regular price: 790 ден. 790
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS