Најново
Велосипед за рамнотежа Racer Grey Qplay
 • Велосипед за рамнотежа Racer Grey Qplay
 • Велосипед за рамнотежа Racer Grey Qplay
 • Велосипед за рамнотежа Racer Grey Qplay
 • Велосипед за рамнотежа Racer Grey Qplay
 • Велосипед за рамнотежа Racer Grey Qplay

Велосипед за рамнотежа Racer Grey Qplay

4.390 ден.
Шифра на производ: 9323
Достапност: На залиха
Количина:

Велосипед за рамнотежа Racer Grey Qplay 

 • прилагодлива рачка со меки TPR рачки
 • ограничувач на воланот за дополнителна безбедност
 • седиште од PU кожа со мека облога
 • лесни тркала

RACER од QPlay
Едноставно прилагодување на висината на седиштето со притискање на копчето.
Велосипед за рамнотежа од 12 инчи со рамка од магнезиум. Развивајќи ги сите наши производи, ние се фокусираме не само на техничките детали, туку ја проучуваме и висината на децата, должината на рацете и нозете. Затоа нашите производи се соодветни и удобни за речиси сите деца. Racer - е најголемиот велосипед за рамнотежа во нашата палета.

 • препорачана возраст: 3-6Г
 • максимално оптоварување: 30кг
 • магнезиумски рам
 • тежина: 3,7 кг

Легура на магнезиум

Легурата на магнезиум има висока јачина, мала тежина, голем модул на еластичност и добри сеизмички перформанси. Отпорот на ударно оптоварување е поголем отколку што го добивате кај алуминиумската легура.

Тип на тркала: надувување
Кочница: напред, назад
Подесување на висината на воланот: Да
Прилагодување на висината на седиштето: Да
Тежина: 7,6 кг
Големина: 101х42х62 см
Висина на седиштето: 41см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: velosiped, ramnotezha, balans, bike
Велосипед за рамнотежа Racer Grey Qplay Велосипед за рамнотежа Racer Grey Qplay  прилагодлива рачка со меки TPR рачки ограничувач на воланот за дополнителна безбедност седиште од PU кожа со мека облога лесни тркала RACER од QPlay Едноставно прилагодување на висината на седиштето со притискање на копчето. Велосипед за рамнотежа од 12 инчи со рамка од магнезиум. Развивајќи ги сите наши производи, ние се фокусираме не са.. Category: Product #: 9323 Regular price: 4.390 ден. 4.390
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS