Најново
Велосипед за рамнотежа Next Step Byox
  • Велосипед за рамнотежа Next Step Byox
  • Велосипед за рамнотежа Next Step Byox

Велосипед за рамнотежа Next Step Byox

3.390 ден.
Шифра на производ: 6209
Достапност: На залиха
Количина:

Добредојдовте во светот на авантурата со Next Step - детскиот велосипед за рамнотежа кој создава безгрижни детски насмевки и незаборавни моменти!
Забава за сите возрасти: Погоден за деца над 2 години и со максимална тежина до 50 килограми, Next Step е совршен придружник за децата кои растат.
Лесен и силен: Направен од полиамид, овој велосипед обезбедува леснотија и сила - совршена комбинација за безбедно и удобно возење.
Удобност и прилагодување: Со меки гумени рачки и седиште што може да се прилагоди од 35 до 41 cm, Next Step обезбедува удобност и персонализирано искуство за вашето дете.
Авантури без ограничувања: Со 12-инчни PP бандажи и гуми со пумпање, велосипедот е подготвен за различни терени и авантури.
Практични додатоци: со вклучен заден браник и странични преклопни потпирачи за нозе, велосипедот е преполн со практични карактеристики за да ги олесни работите за вас и вашето дете.

Со Next Step, секое возење станува возбудлива авантура!

Големина: 86x33x52см

Тежина : 3,25кг

Максимална тежина: 50кг

Возраст: 24 месеци +

Материјал/Големина на гумата: 12 инчи•Надувување•PP јадро

Систем за сопирање: N/A

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Велосипед за рамнотежа Next Step Byox Добредојдовте во светот на авантурата со Next Step - детскиот велосипед за рамнотежа кој создава безгрижни детски насмевки и незаборавни моменти! Забава за сите возрасти: Погоден за деца над 2 години и со максимална тежина до 50 килограми, Next Step е совршен придружник за децата кои растат. Лесен и силен: Направен од полиамид, овој велосипед обезбедува леснотија и сила - совршена комбинација за.. Category: Product #: 6209 Regular price: 3.390 ден. 3.390
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS