Најново
Target - ранец
  • Target - ранец
  • Target - ранец

Target - ранец

1.750 ден.
Шифра на производ: 21963
Достапност: На залиха
Количина:

Target удобна чанта и ранец идеален за сите прилики. 

Димензија: висина 30см, должина 30см, ширина 19см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: tashna, ranec, таргет
Target - ранец Target удобна чанта и ранец идеален за сите прилики.  Димензија: висина 30см, должина 30см, ширина 19см. .. Category: Product #: 21963 Regular price: 1.750 ден. 1.750
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS