Најново
Target - Анатомски ранец со 2 лица
 • Target - Анатомски ранец со 2 лица
 • Target - Анатомски ранец со 2 лица
 • Target - Анатомски ранец со 2 лица

Target - Анатомски ранец со 2 лица

3.890 ден.
Шифра на производ: 27614
Достапност: На залиха
Количина:

Target - анатомски ранец 

 • супер лесен 850г
 • димензија: висина 41см, должина 28см, ширина 18см
 • 3 прегради
 • материјал: полиестер
 • материјалот ја одбива водата и штити од влага
 • ергономски обликуван делот на грбот кој овозможува проток на воздухот -  Air Flow
 • анатомски обликувани нараменици
 • појачано дно
 • видлив во ноќта - рефлектирачки траки странично на ранецот и нараменици

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: ranec, таргет
Target - Анатомски ранец со 2 лица Target - анатомски ранец  супер лесен 850г димензија: висина 41см, должина 28см, ширина 18см 3 прегради материјал: полиестер материјалот ја одбива водата и штити од влага ергономски обликуван делот на грбот кој овозможува проток на воздухот -  Air Flow анатомски обликувани нараменици појачано дно видлив во ноќта - рефлектирачки траки странично на ранецот и нараменици .. Category: Product #: 27614 Regular price: 3.890 ден. 3.890
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS