Најново
Target - анатомски ранец
  • Target - анатомски ранец
  • Target - анатомски ранец

Target - анатомски ранец

1.790 ден.
Шифра на производ: 26324
Достапност: На залиха
Количина:

Target - анатомски ранец 

  • димензија: висина 45см, должина 30см, ширина 20см
  • материјал: полиестер
  • материјалот ја одбива водата и штити од влага
  • анатомски обликувани нараменици
  • видлив во ноќта - рефлектирачки траки 
  • 3 прегради

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Target - анатомски ранец Target - анатомски ранец  димензија: висина 45см, должина 30см, ширина 20см материјал: полиестер материјалот ја одбива водата и штити од влага анатомски обликувани нараменици видлив во ноќта - рефлектирачки траки  3 прегради .. Category: Product #: 26324 Regular price: 1.790 ден. 1.790
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS