Најново
Трамболина со мрежа и скалички 244см
 • Трамболина со мрежа и скалички 244см
 • Трамболина со мрежа и скалички 244см
 • Трамболина со мрежа и скалички 244см
 • Трамболина со мрежа и скалички 244см
 • Трамболина со мрежа и скалички 244см

Трамболина со мрежа и скалички 244см

8.690 ден.
Шифра на производ: 65911
Достапност: На залиха
Количина:

Супер квалитетна трамполина со заштитна мрежа и скалички

 • дијаметар 244см
 • максимално оптоварување до 100кг
 • скала за лесен пристап
 • висина на мрежа150см
 • висина на трамполина 200см
 • надворешна безбедна заштитна мрежа
 • квалитетна подлога
 • безбедна и стабилна поставеност

Предупредување:

 • максимална тежина до 100кг
 • не се препорачува користење на трамполината од повеќе лица во исто време, поради можност за повреда при судир
 • Пред секоја употреба проверете ја состојбата на бебедносната мрежа

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Трамболина со мрежа и скалички 244см Супер квалитетна трамполина со заштитна мрежа и скалички дијаметар 244см максимално оптоварување до 100кг скала за лесен пристап висина на мрежа150см висина на трамполина 200см надворешна безбедна заштитна мрежа квалитетна подлога безбедна и стабилна поставеност Предупредување: максимална тежина до 100кг не се препорачува користење на трамполината од повеќе лица во.. Category: Product #: 65911 Regular price: 8.690 ден. 8.690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS