Најново
Сталак за балони
  • Сталак за балони
  • Сталак за балони

Сталак за балони

350 ден.
Шифра на производ: 4446
Достапност: На залиха
Количина:

Максимална висина на сталак 170см.

Вклучени се 7 стапчиња за балони

Со сталакот не се вклучени балони.

Сталагот е изработен од пластика, долниот дел, базата се полни со вода.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: stalak, baloni
Сталак за балони Максимална висина на сталак 170см. Вклучени се 7 стапчиња за балони Со сталакот не се вклучени балони. Сталагот е изработен од пластика, долниот дел, базата се полни со вода. .. Category: Product #: 4446 Regular price: 350 ден. 350
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS