Најново
Стаклена градина Clementoni
  • Стаклена градина Clementoni
  • Стаклена градина Clementoni
  • Стаклена градина Clementoni
  • Стаклена градина Clementoni

Стаклена градина Clementoni

1.850 ден.
Шифра на производ: 7713
Достапност: На залиха
Количина:

Направете ваша мини стаклена градина. Сетот содржи се што ви е потребно за садење и одгледување. Децата треба прво да ја состават мини стаклената градина, а потоа со помош на алатките да го засадат органското семе. Со секојдневна грижа и полевање ќе ги добијат првите плодови од нивниот стакленик.

Во сетот е вклучен и илустриран прирачник

Производот се препорачува за деца над 7 години

Димензија на пакувањето: 42х9х31см

Напомена: семињата треба да се посадат и одгледаат како што е наведено во прирачникот, тие се за едукативни цели, плодовите не треба да се конзумираат.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Стаклена градина Clementoni Направете ваша мини стаклена градина. Сетот содржи се што ви е потребно за садење и одгледување. Децата треба прво да ја состават мини стаклената градина, а потоа со помош на алатките да го засадат органското семе. Со секојдневна грижа и полевање ќе ги добијат првите плодови од нивниот стакленик. Во сетот е вклучен и илустриран прирачник Производот се препорачува за деца над 7 години Диме.. Category: Product #: 7713 Regular price: 1.850 ден. 1.850
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS