Најново
Скејтборд
  • Скејтборд
  • Скејтборд

Скејтборд

1.100 ден.
Шифра на производ: 28954
Достапност: На залиха
Количина:

Квалитетен скејтборд со силиконски тркала кои светат при вртење, и практична рачка за држење.

Максимална тежина до 50кг.

Димензија на скејтбордот: 60х17х10см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: skejtbord, skirol
Скејтборд Квалитетен скејтборд со силиконски тркала кои светат при вртење, и практична рачка за држење. Максимална тежина до 50кг. Димензија на скејтбордот: 60х17х10см. .. Category: Product #: 28954 Regular price: 1.100 ден. 1.100
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS