Најново
Сет со бебе - време е за бањање
 • Сет со бебе - време е за бањање
 • Сет со бебе - време е за бањање
 • Сет со бебе - време е за бањање

Сет со бебе - време е за бањање

1.350 ден.
Шифра на производ: 521967
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасно бебе со када и додатоци за бањање. Вашето бебе ќе ужива во бањањето со своето малечко гумено пајче. Бебето пие од неговото шишенце и мочка .

Сетот содржи:

 • шише
 • пешкирче
 • нокшир
 • гумено пајче
 • шампон
 • пудра

Димензија на кадата: 39х20х30см.

Висина на бебето 35см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: bebe, banjanje, kukla
Сет со бебе - време е за бањање Прекрасно бебе со када и додатоци за бањање. Вашето бебе ќе ужива во бањањето со своето малечко гумено пајче. Бебето пие од неговото шишенце и мочка . Сетот содржи: шише пешкирче нокшир гумено пајче шампон пудра Димензија на кадата: 39х20х30см. Висина на бебето 35см. .. Category: Product #: 521967 Regular price: 1.350 ден. 1.350 Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS