Најново
Сет од 5 фитнес траки за вежбање
  • Сет од 5 фитнес траки за вежбање
  • Сет од 5 фитнес траки за вежбање

Сет од 5 фитнес траки за вежбање

250 ден.
Шифра на производ: 6358
Достапност: На залиха
Количина:

Фитнес траки за вежбање, направете многу вежби без да посетите теретана, а сепак да имате одличен тренинг. Траките се со различна отпорност изработени од латекс.
Сетот содржи 5 вида на траки со различна јачина.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: fitnes, traka, lenta, vezhbanje
Сет од 5 фитнес траки за вежбање Фитнес траки за вежбање, направете многу вежби без да посетите теретана, а сепак да имате одличен тренинг. Траките се со различна отпорност изработени од латекс. Сетот содржи 5 вида на траки со различна јачина.   .. Category: Product #: 6358 Regular price: 250 ден. 250
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS