Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-21%
Новогодишна навлака за перниче
Надополнете ја новогодишната магија со декоративните навлаки за перничиња. Димензија на навлаката..
150 ден.190 ден.
без ДДВ: 127 ден.
-17%
Новогодишно перниче
Украсете го вашиот дом со ова прекрасно Новогодишно перниче.  Димензија на перниче: 41х..
290 ден.350 ден.
без ДДВ: 246 ден.
-34%
Очила за сонце 24м+ Chicco Очила за сонце 24м+ Chicco
На детските очи им треба посебна заштита, додека структурата на окото не достигне поголема пенетраци..
590 ден.890 ден.
без ДДВ: 500 ден.
-34%
Очила за сонце девојче 24м+ Chicco Очила за сонце девојче 24м+ Chicco
На детските очи им треба посебна заштита, додека структурата на окото не достигне поголема пенетраци..
590 ден.890 ден.
без ДДВ: 500 ден.
-20%
Плетена висечка лулашка Плетена висечка лулашка
Висечката лулашка го надополнува секое катче за одмор. Со мрежестата лулашка може да ужива..
1.490 ден.1.870 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
-20%
Подлога за седење Egg Sitter Подлога за седење Egg Sitter
Удобна силиконска подлога изработена од силиконски полимер со специјален хексагонален дизајн во..
400 ден.500 ден.
без ДДВ: 339 ден.
-10%
Проектор ѕвездено небо  Проектор ѕвездено небо
Прекрасен проектор и ноќна ламба кој проектира ѕвездено небо на ѕидовите, прозорците и таванот. Свет..
450 ден.500 ден.
без ДДВ: 381 ден.
-40%
Рамка за слики Рамка за слики
Рамка за слики со димензија 35 х 32 см. Во рамката може да се вметнат 3 фотографии 15х10 см..
150 ден.250 ден.
без ДДВ: 127 ден.
-20%
Сет од 2 лампиони со светки 10см
Сет од 2 лампиони. Уживајте со Вашето семејство украсувајќи ја вашата Новогодишна Елка. ..
120 ден.150 ден.
без ДДВ: 102 ден.
-34%
Сет од 4 розеви лампиони 10см
Сет од 4 лампиони. Уживајте со Вашето семејство украсувајќи ја вашата Новогодишна Елка. ..
250 ден.380 ден.
без ДДВ: 212 ден.
-33%
Сет од 6 розеви Rose/Gold лампиони 7см
Сет од 6 розеви rose/gold мат и сјајни лампиони. Уживајте со Вашето семејство украсувајќи ја ва..
120 ден.180 ден.
без ДДВ: 102 ден.
-60%
Торба за пазарење Торба за пазарење
Практична торба за пазарење која се собира во мала пластична футрола(механички со вртење) со мини кл..
100 ден.250 ден.
без ДДВ: 85 ден.
-14%
Трамболина со мрежа и скалички 366см Трамболина со мрежа и скалички 366см
Супер квалитетна трамполина со заштитна мрежа и скалички дијаметар 366см максимално оптовару..
13.790 ден.15.990 ден.
без ДДВ: 11.686 ден.
-13%
Трамболина со мрежа и скалички 427см Трамболина со мрежа и скалички 427см
Супер квалитетна трамполина со заштитна мрежа и скалички.  дијаметар на трамболината 427с..
15.590 ден.17.990 ден.
без ДДВ: 13.212 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS