Најново
Перниче масажер
  • Перниче масажер
  • Перниче масажер
  • Перниче масажер
  • Перниче масажер

Перниче масажер

850 ден.
Шифра на производ: 2911
Достапност: На залиха
Количина:

Перниче масажер со 8 ротациони глави, може да го масирате вратот, долниот дел од грбот, подколеници, рацете, стапала а најдоброто од се е што може да го користите во автомобилот, дома или пак во канцеларија. Изработен е по најсовремена технологија, ефикасно ослободува болка, го намалува секојдневниот замор, ја подобрува циркулацијата, квалитетот на сонот и целото тело функционира подобро.

Со масажерот се вклучени адаптер за во струја и адаптер за во автомобил.

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Перниче масажер Перниче масажер со 8 ротациони глави, може да го масирате вратот, долниот дел од грбот, подколеници, рацете, стапала а најдоброто од се е што може да го користите во автомобилот, дома или пак во канцеларија. Изработен е по најсовремена технологија, ефикасно ослободува болка, го намалува секојдневниот замор, ја подобрува циркулацијата, квалитетот на сонот и целото тело функционира подобро. Со ма.. Category: Product #: 2911 Regular price: 850 ден. 850
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS