Најново
Lisciani - Создадете Екосистем
  • Lisciani - Создадете Екосистем

Lisciani - Создадете Екосистем

1.390 ден.
Шифра на производ: 3822
Достапност: На залиха
Количина:

Екосистем на Lisciani, издржлив и функционален, кој може да се изгради за да се набљудува интеракцијата на флората и фауната со природната средина. Илустрираниот прирачник ќе објасни чекор по чекор, како да се создадат совршено избалансирани вистински природни живеалишта.

Пакувањето содржи: екосистем, семиња, тресет мов и лишаи, алатки за садење како и илустриран прирачник кој ќе ви помогне чекор по чекор да го создадете вашиот екосистем.
Производот се препорачува за деца од 7-12 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Lisciani - Создадете Екосистем Екосистем на Lisciani, издржлив и функционален, кој може да се изгради за да се набљудува интеракцијата на флората и фауната со природната средина. Илустрираниот прирачник ќе објасни чекор по чекор, како да се создадат совршено избалансирани вистински природни живеалишта. Пакувањето содржи: екосистем, семиња, тресет мов и лишаи, алатки за садење како и илустриран прирачник кој ќе ви помогне чек.. Category: Product #: 3822 Regular price: 1.390 ден. 1.390
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS