Најново
Кукла Anlily
  • Кукла Anlily
  • Кукла Anlily

Кукла Anlily

450 ден.
Шифра на производ: 407
Достапност: На залиха
Количина:

Anlily кукла облечена во прекрасен светкав фустан и сандали кои совршено одговараат на модната комбинација. 

Висина на куклата: 30см

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kukla, anlily
Кукла Anlily Anlily кукла облечена во прекрасен светкав фустан и сандали кои совршено одговараат на модната комбинација.  Висина на куклата: 30см Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 407 Regular price: 450 ден. 450
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS