Најново
Конзола со 620 игри
  • Конзола со 620 игри
  • Конзола со 620 игри
  • Конзола со 620 игри

Конзола со 620 игри

950 ден.
Шифра на производ: 5731
Достапност: На залиха
Количина:

Конзола со 620 ретро игри, супер забава за цело семејство.

Сетот вклучува:

  • 1 х конзола
  • 2 х џоистици / контролери
  • 1 х аудио / видео кабел за ТВ
  • 1 х адаптер
  • упатство

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: konzola, igri, retro
Конзола со 620 игри Конзола со 620 ретро игри, супер забава за цело семејство. Сетот вклучува: 1 х конзола 2 х џоистици / контролери 1 х аудио / видео кабел за ТВ 1 х адаптер упатство .. Category: Product #: 5731 Regular price: 950 ден. 950
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS