Најново
Количка Capri Moni
 • Количка Capri Moni
 • Количка Capri Moni
 • Количка Capri Moni
 • Количка Capri Moni
 • Количка Capri Moni
 • Количка Capri Moni
 • Количка Capri Moni
 • Количка Capri Moni

Количка Capri Moni

3.690 ден.
Шифра на производ: 1601
Достапност: На залиха
Количина:

Летна количка Капри - Идеален партнер за удобност и безбедност на пат.
Кога станува збор за комбинацијата на удобност, безбедност и стил, летната количка Капри е неспоредлив избор за вашето дете.
Комбинирајќи го иновативниот дизајн со висококвалитетните материјали, оваа количка ќе ја направи секоја летна авантура со вашето малечко уште поспецијална.

Главни карактеристики:

 • прилагодлив потпирач за грб во повеќе позиции:
 • количката Capri нуди единствена удобност со прилагодлив потпирач за грб кој може да се прилагоди во повеќе позиции, обезбедувајќи му на вашето дете оптимална удобност за време на прошетката
 • широка и прилагодлива тенда. Со својата обемна, прилагодлива тенда, количката обезбедува ефикасна заштита од сонцето, а можноста да се отстрани ја зголемува приспособливоста на различни услови
 • безбедносен појас со 5 точки
 • опремена со сигурносен појас со 5 точки, количката гарантира стабилност и сигурност за вашето дете за време на секое патување. Меките заштитници додаваат дополнителна удобност
 • прилагодлив потпирач за нозе
 • прилагодливиот потпирач за нозе дава можност за прилагодување според преференциите на вашето дете, создавајќи идеални услови за одмор
 • голема шопинг корпа ви овозможува лесно да ги складирате потребните предмети и додатоци за време на прошетката
 • двојни предни тркала од 360° со опција за заклучување
 • двојните предни тркала се вртат за 360°, обезбедувајќи исклучително маневрирање. Опцијата за заклучување и ослободување со копче обезбедува лесна и удобна употреба
 • задни тркала со поврзана сопирачка
 • задните тркала се опремени со поврзана сопирачка, обезбедувајќи дополнителна контрола и безбедност при спуштање и застанување
 • летната количка Capri не само што е стилска, туку и обезбедува висок стандард на удобност и безбедност за вашето дете, правејќи го секое патување незаборавно и пријатно искуство
 • големина: 48x75x97см
 • преклопена големина: 47x80x43см
 • тежина 5кг
 • максимална тежина до 15кг или од 0-36 месеци
 • поставеност на седиштето: Во насока на возењето
 • заштитен систем: заштитна пречка• 5 - безбедносен појас со мека подлога
 • потпирач за нозе: прилагодлив
 • тенда што може да се повлече

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Количка Capri Moni Летна количка Капри - Идеален партнер за удобност и безбедност на пат. Кога станува збор за комбинацијата на удобност, безбедност и стил, летната количка Капри е неспоредлив избор за вашето дете. Комбинирајќи го иновативниот дизајн со висококвалитетните материјали, оваа количка ќе ја направи секоја летна авантура со вашето малечко уште поспецијална. Главни карактеристики: прилагодлив по.. Category: Product #: 1601 Regular price: 3.690 ден. 3.690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS