Најново
Книга Фарма Chicco
  • Книга Фарма Chicco

Книга Фарма Chicco

1.690 ден.
Шифра на производ: 9951
Достапност: На залиха
Количина:

Двојазична едукативна книга со 9 илустрирани пластифицирани страници и текстови. Од 6 месеци до годината на животот, детето може да ја слуша приказната со едноставно отворање на книгата и продолжување на приказната со вртење на страницата. По 6 месеци, со притискање на страничните копчиња, ќе можете да дознаете забавни факти за животното прикажано на страницата.

Книгата зборува италијански и англиски јазик: АБЦ букви - Животни - Што јадат - Каде живеат - Го стимулира пристапот кон читање на забавен начин.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Книга Фарма Chicco Двојазична едукативна книга со 9 илустрирани пластифицирани страници и текстови. Од 6 месеци до годината на животот, детето може да ја слуша приказната со едноставно отворање на книгата и продолжување на приказната со вртење на страницата. По 6 месеци, со притискање на страничните копчиња, ќе можете да дознаете забавни факти за животното прикажано на страницата. Книгата зборува италијански и ан.. Category: Product #: 9951 Regular price: 1.690 ден. 1.690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS