Најново
Intex - Гума со заштита од сонце
  • Intex - Гума со заштита од сонце
  • Intex - Гума со заштита од сонце

Intex - Гума со заштита од сонце

650 ден.
Шифра на производ: 3018
Достапност: На залиха
Количина:

Intex гума за пливање со отвор за нозете, идеална за помалечки деца.

Димензии: 81х79см.

Гумата се препорачува за деца од 1-2 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: guma, dubak, otvor, noze, pokriv
Intex - Гума со заштита од сонце Intex гума за пливање со отвор за нозете, идеална за помалечки деца. Димензии: 81х79см. Гумата се препорачува за деца од 1-2 години .. Category: Product #: 3018 Regular price: 650 ден. 650
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS