Најново
Велосипед за рамнотежа Qplay Spark Bike
  • Велосипед за рамнотежа Qplay Spark Bike
  • Велосипед за рамнотежа Qplay Spark Bike

Велосипед за рамнотежа Qplay Spark Bike

3.690 ден.
Шифра на производ: 1205
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен велосипед за рамнотежа QPlay Spark кој ќе им помогне на Вашите малечки полесно и побрзо да преминат на велосипед со педали без стабилизатори, бидејќи ќе ги совладаат главните вештини кои се потребни за возење на велосипед: рамнотежа, координација и управување. QPlay Spark велосипедот е направен од високо квалитетна рамка, прилагодливо седиште и рачки, кои совршено ќе се вкоплат со растењето на Вашето дете.

- прилагодлив управувач со меки додатоци за рацете
- ограничен управувач за дополнителна заштита
- рационален дизајн, цврста метална конструкција со пластични додатоци
- PU кожено седиште со меко полнење
- седиштето се прилагодува со специјално копче
- на тркалата има сијалички
- наменето за деца од 2 до 4 години со максимална тежина 30кг
- тежина на баланс велосипедот 3,9кг
- тркала со пречник од 30см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Велосипед за рамнотежа Qplay Spark Bike Прекрасен велосипед за рамнотежа QPlay Spark кој ќе им помогне на Вашите малечки полесно и побрзо да преминат на велосипед со педали без стабилизатори, бидејќи ќе ги совладаат главните вештини кои се потребни за возење на велосипед: рамнотежа, координација и управување. QPlay Spark велосипедот е направен од високо квалитетна рамка, прилагодливо седиште и рачки, кои совршено ќе се вкоплат со растењ.. Category: Product #: 1205 Regular price: 3.690 ден. 3.690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS