Најново
Тротинет Mika Qplay
 • Тротинет Mika Qplay
 • Тротинет Mika Qplay
 • Тротинет Mika Qplay
 • Тротинет Mika Qplay
 • Тротинет Mika Qplay

Тротинет Mika Qplay

2.790 ден.
Шифра на производ: 9655
Достапност: На залиха
Количина:

Супер квалитетен тротинет Mika Qplay. Тротинетот се вози по принципот наведни се и управувај.

 • светлечка платформа
 • светлото може да се вклучи во 3 режими 
 • потребни батерии: 3x1,5V AAA (не се вклучени)
 • прилагодлива рачка - TPR (термо,пластични, гумени) рачки 
 • широка светлечка платформа 
 • наменето за деца од 2-5 години 
 • максимална тежина 50кг 
 • тежина на производот 3,7кг.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: trotinet
Тротинет Mika Qplay Супер квалитетен тротинет Mika Qplay. Тротинетот се вози по принципот наведни се и управувај. светлечка платформа светлото може да се вклучи во 3 режими  потребни батерии: 3x1,5V AAA (не се вклучени) прилагодлива рачка - TPR (термо,пластични, гумени) рачки  широка светлечка платформа  наменето за деца од 2-5 години  максимална тежина 50кг  тежина на производот 3,7кг. .. Category: Product #: 9655 Regular price: 2.790 ден. 2.790
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS