Најново
Шарен тротинет
  • Шарен тротинет

Шарен тротинет

1.890 ден.
Шифра на производ: 19921
Достапност: На залиха
Количина:

Супер квалитетен тротинет со шарена подлога и силиконски тркала. Тротинетот се вози по принципот наведни се и управувај.

Подлогата е широка 13см, со кочница на задните две тркала, тркалата се силиконски и светат при вртење.

  • Максимална висина: 84 см
  • Тротинетот се препорачува за деца над 3 години.
  • Максимална тежина до 50 кг.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: trotinet
Шарен тротинет Супер квалитетен тротинет со шарена подлога и силиконски тркала. Тротинетот се вози по принципот наведни се и управувај. Подлогата е широка 13см, со кочница на задните две тркала, тркалата се силиконски и светат при вртење. Максимална висина: 84 см Тротинетот се препорачува за деца над 3 години. Максимална тежина до 50 кг. .. Category: Product #: 19921 Regular price: 1.890 ден. 1.890
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS