Најново
Тобоган Mochtoys 198см
  • Тобоган Mochtoys 198см

Тобоган Mochtoys 198см

7.290 ден.
Шифра на производ: 5209
Достапност: На залиха
Количина:

Забава со часови. Супер забавен тобоган со можност за приклучок на вода за додатна забава во летните горештини.

  • димензии: 198х84х110см, делот за спуштање е со должина од 198см
  • можност за приклучок на црево за додатна забава
  • максимална издржливост до 50кг
  • должина на делот за лизгање е 198см
  • производот е наменет за деца над 2 години.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тобоган Mochtoys 198см Забава со часови. Супер забавен тобоган со можност за приклучок на вода за додатна забава во летните горештини. димензии: 198х84х110см, делот за спуштање е со должина од 198см можност за приклучок на црево за додатна забава максимална издржливост до 50кг должина на делот за лизгање е 198см производот е наменет за деца над 2 години.   .. Category: Product #: 5209 Regular price: 7.290 ден. 7.290
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS