Најново
Детска правосмукалка
  • Детска правосмукалка

Детска правосмукалка

450 ден.550 ден.
Шифра на производ: 28636
Достапност: На залиха
Количина:

Детска правосмукалка на батерии, пакувањето содржи топчиња од стиропор, кои оваа правосмукалка со леснотија ги собира.

Димензија на произвосот: 20х15х21см.

Производот работи на батерии, потребни се: 3 х 1,5V AA батерија. Батериите не се вклучени во пакувањето.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: pravosmukalka

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS