ИГРАЧКИ ЗА ДЕВОЈЧЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Pinball Флипер Pinball Флипер
Флипер за супер ретро забава, повлечете за да го катапултирате топчето и забавата може да започне. ..
1.890 ден.
без ДДВ: 1.602 ден.
Магични боцкави топчиња Магични боцкави топчиња
Магични боцкави топчиња. Направете ги омилените фигури од разнобојните чичак топчиња, украсете ги со..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Моден сет за боење на коса Clementoni Моден сет за боење на коса Clementoni
Прекрасен сет од 5 бои во прав со кои можете да ја декорирате и обоите косата(бојата се мие).&n..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Hape - Сет за чај Hape - Сет за чај
Нема ништо подобро од добра шолја чај по детската игра! Отпакувајте се од убавата кутија за складира..
1.590 ден.
без ДДВ: 1.347 ден.
Hape - Сложувалка соларен систем Hape - Сложувалка соларен систем
Дали Вашиот мал вселенски истражувач знае што е во центарот на нашиот Сончев систем? Па, со оваа еду..
1.790 ден.
без ДДВ: 1.517 ден.
Hape - Дрвена кујна Hape - Дрвена кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекрасна дрвена кујна специјално напра..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
Hape - Дрвена правосмукалка Hape - Дрвена правосмукалка
Прекрасна дрвена правосмукалка со роботски лик! Ајде да работиме! Оваа правосмукалка доаѓа со шест п..
1.890 ден.
без ДДВ: 1.602 ден.
Детска кујна Детска кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Кујната поседува фрижидер, рерна, рамна..
1.980 ден.
без ДДВ: 1.678 ден.
Hape- Дрвен сет за чај Hape- Дрвен сет за чај
Со овој елегантен дрвен сет за чај, вашето дете може да организира сопствена чајна забава за да ужив..
2.790 ден.
без ДДВ: 2.364 ден.
Hape - Гитара Rock N Roll Hape - Гитара Rock N Roll
Дрвена гитара Rock N Roll Hape. Димензија на производот: 53х6х18см. ..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Unicorn забавна игра Unicorn забавна игра
Супер забавна игра за целото семејство! Внимавајте да не го вознемирите еднорогот при изведувањ..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Хулахоп Хулахоп
Хулахоп за деца и возрасни. Хулахопот е расклоплив што е практичен за складирање. Составен е од 8..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
-16%
Магнетни букви ABC Магнетни букви ABC
Магнетни букви од англиската азбука со пријателски ликови на животни ќе им помогнат на вашите малечк..
320 ден.380 ден.
без ДДВ: 271 ден.
Пушка за балончиња од сапуница Пушка за балончиња од сапуница
Пиштол за балончиња од сапуница, супер забава за сите дечиња. Во сетот е вклучена сапуница. До..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Проектор за цртање Проектор за цртање
Детски проектор. Одличен производ наменет за цртање. Сетот содржи 24 сликички (овошје, животни ..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Кукла Anlily Кукла Anlily
Anlily кукла облечена во прекрасен светкав фустан и сандали кои совршено одговараат на модната ..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Anlily кукла со велосипед Anlily кукла со велосипед
Идеално време за возење велосипед! Прекрасна Anlily кукла со велосипед. Висина на кулка 30см. ..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
Anlily кукла трудница Anlily кукла трудница
Прекрасна кукла Anlily која наскоро ќе стане мајка.  Висина на кукла 30см.   ..
480 ден.
без ДДВ: 407 ден.
Дино дрвена балас игра Дино дрвена балас игра
Прекрасна дино дрвена балас игра.  Сетот вклучува 10 тули во различни бои, база за рамнотежа..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Дрвена играчка - Тостер за лепчиња Дрвена играчка - Тостер за лепчиња
Времето за појадок никогаш не било толку забавно, а децата ќе сакаат да подготвуваат и да им служат ..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Сет пластелин - Направи Тестени
Машинка за правење на тестенини, супер забава за вашите најмили. Сетот содржи 12 пластелини...
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Сет со пластелин - Сладолед Сет со пластелин - Сладолед
Дали е некој за сладолед? Вашето дете ќе се забавува со овој креативен сет пластелин правејќи го сво..
980 ден.
без ДДВ: 831 ден.
Dolu масичка со 100 коцки Dolu масичка со 100 коцки
Прекрасна едукативна и креативна масичка со 100 коцки. Децата обожаваат да градат, оваа масичка..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Snuggie tails ќебенце сирена Snuggie tails ќебенце сирена
Прекрасно меко ќебенце во форма на опашка од сирена, ќе ги воодушеви Вашите малечките принцези! Совр..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Дрвена куќичка за кукли Дрвена куќичка за кукли
Прекрасна дрвена куќичка за кукли која ќе ги воодушеви вашите малечки принцези. Куќичката е на два&n..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
Детска играчка - Микроскоп Детска играчка - Микроскоп
Едукативен микроскоп за малите научници! Можност за зголемување на фокусот за 100х / 400х / 1200х. М..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Кукла - Anlily Princess Кукла - Anlily Princess
Прекрасна кукла Anlily Princess облечена во прекрасен светкав фустан и сандали кои совршено одг..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Кукла - Anlily Princess Diamond
Прекрасна кукла Anlily Princess Diamond облечена во прекрасен светкав фустан и сандали кои совршено ..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Кукла - Anlily Winter Princess
Прекрасна снежна принцеза е совршена за играње и ќе ги однесе децата во магичниот свет на бајковита ..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Кукла Anlily со количка и дете
Прекрасна кукла мајка спремна за долги прошетки со своето малечко! Висина на кукла 30см и 12см. ..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
Детска играчка -  Телескоп Детска играчка -  Телескоп
Време е да ги откриете тајните на вселената! Eдукативен телескоп за набљудување на месечината, ѕвезд..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Дрвен Дино воз со броеви Дрвен Дино воз со броеви
Прекрасно дино дрвено вовче со броеви, изработено од квалитетно дрво. Сетот ги содржи броевите од 0 ..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS