Најново
Clementoni направи меки сапуни
  • Clementoni направи меки сапуни
  • Clementoni направи меки сапуни
  • Clementoni направи меки сапуни

Clementoni направи меки сапуни

890 ден.
Шифра на производ: 7705
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен сет кој содржи се што ви е потребно да направите меки сапуни во различни форми.

Сетот содржи:

  • база, боја, светки, течен сапун ...
  • детално и богато илустрирано упатство кое ќе ве води прецизно низ експериментите

Производот се препорачува за деца над 8 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: sapun, клементони
Clementoni направи меки сапуни Прекрасен сет кој содржи се што ви е потребно да направите меки сапуни во различни форми. Сетот содржи: база, боја, светки, течен сапун ... детално и богато илустрирано упатство кое ќе ве води прецизно низ експериментите Производот се препорачува за деца над 8 години. .. Category: Product #: 7705 Regular price: 890 ден. 890
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS