Најново
3Д табла за цртање
 • 3Д табла за цртање
 • 3Д табла за цртање
 • 3Д табла за цртање
 • 3Д табла за цртање
 • 3Д табла за цртање

3Д табла за цртање

590 ден.
Шифра на производ: 8628
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Прекрасна 3Д табла за цртање, нацртајте нешто од шаблоните кои се вклучени во пакувањето или креирајте свои дизајни, потоа ставете ги очилата и гледајте како вашите креации оживуваат. Ефектот на цртежот е уште поголем во затемнета просторија, кога доаѓаат до израз флуоресцентните бои.

Сетот содржи:

 • табла
 • 3 двострани шаблони
 • 4 флуоресцентни фломастери
 • 3Д очила
 • 2х вакум лепенки
 • мала крпа за бришење на цртежите

Димензија на таблата: 24х21см

Таблата работи на батерии, потребни се 3х1.5V AAA батерии. Батериите не се вклучени во пакувањето.

Производот се препорачува за деца над 4 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: tabla, 3D, fluorescentna

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS