Најново
Проодувалка Rolling Ball
  • Проодувалка Rolling Ball
  • Проодувалка Rolling Ball
  • Проодувалка Rolling Ball

Проодувалка Rolling Ball

1.990 ден.
Шифра на производ: 9663
Достапност: На залиха
Количина:

Проодувалка за деца кои се спремни да ги направат првите чекори безбедно. Со користење на проодувалката се подобрува балансот и рамнотежата, со што придонесува Вашето дете побрзо и самостојно да оди. Освен што служи за проодување таа може да биде многу забавна играчка со топчиња.

Производот се препорачува за деца над 9 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: prooduvalka
Проодувалка Rolling Ball Проодувалка за деца кои се спремни да ги направат првите чекори безбедно. Со користење на проодувалката се подобрува балансот и рамнотежата, со што придонесува Вашето дете побрзо и самостојно да оди. Освен што служи за проодување таа може да биде многу забавна играчка со топчиња. Производот се препорачува за деца над 9 месеци. .. Category: Product #: 9663 Regular price: 1.990 ден. 1.990
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS