Најново
Chicco - Забавна фарма
  • Chicco - Забавна фарма

Chicco - Забавна фарма

1.390 ден.
Шифра на производ: 6985
Достапност: На залиха
Количина:

Двојазична едукативна е-книга со 9 илустрирани пластични страници и текстови земени од историјата.
Од 6 месеци до годината на животот, детето може да ја слуша приказната со едноставно отворање на книгата и продолжување на приказната со вртење на страницата.
По 6 месеци, со притискање на страничните копчиња, ќе можете да дознаете забавни факти за животното прикажано на страницата.
Зборува италијански и англиски јазик: АБЦ букви - Животни - Што јадат - Каде живеат - Го стимулира пристапот кон читање на забавен начин.

Производот се препорачува за деца над 6 месеци.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: zabavna, farma, чико
Chicco - Забавна фарма Двојазична едукативна е-книга со 9 илустрирани пластични страници и текстови земени од историјата. Од 6 месеци до годината на животот, детето може да ја слуша приказната со едноставно отворање на книгата и продолжување на приказната со вртење на страницата. По 6 месеци, со притискање на страничните копчиња, ќе можете да дознаете забавни факти за животното прикажано на страницата. Зборува италиј.. Category: Product #: 6985 Regular price: 1.390 ден. 1.390
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS