ИГРАЧКИ ЗА БЕБЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Chicco - Лисица ABC IT-EN Chicco - Лисица ABC IT-EN
ИНТЕРАКТИВНА ЛИСИЦА- Меката лисица на Chicco е сладок пријател кој го придружува Вашето дете во откр..
2.790 ден.
без ДДВ: 2.364 ден.
Chicco - Плишано зајче Chicco - Плишано зајче
Меко зајаче за гушкање направено од различни висококвалитетни ткаенини: кое ќе биде првиот придружни..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Водена подлога за играње Водена подлога за играње
Прекрасна водена подлога за игра на вашите малечки! Супер забава со животни кои изгледаат како да се..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Chicco Unicorn гумено коњче Chicco Unicorn гумено коњче
Chicco Unicorn Bouncing Rodeo е коњче на надувување за бескрајно потскокнување и многу забава. ..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Chicco гумено коњче Chicco гумено коњче
Chicco Bouncing Rodeo е коњ на надувување за бескрајно потскокнување и многу забава. совршен з..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Chicco - Плишано музичко мече Chicco - Плишано музичко мече
Chicco`s First Dreams Lullaby Night Light е плишано мече направено од прекрасна мека кадифна ткаенин..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Chicco - Ламба за креветче
Оваа играчка лесно може да ја прикачите на креветче. Изборот на класични мелодии и светлечки ефекти ..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Chicco - Ламба за креветче
Оваа играчка лесно може да ја прикачите на креветче. Изборот на класични мелодии и светлечки ефекти ..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Chicco - Сет за куглање Chicco - Сет за куглање
- Првиот сет за куглање со 6 колоритни кегли со лик на мајмунчиња - Кеглите може да се поделат на..
2.190 ден.
без ДДВ: 1.856 ден.
Едукативен сортер со овошје Едукативен сортер со овошје
Забавен едукативен сортер со 6 различни овошја во различна боја и различна текстура, одлична мо..
280 ден.
без ДДВ: 237 ден.
Едукативни чаши сортер Едукативни чаши сортер
Забавни и едукативни чаши сортер со ликови на животни кои се изработени од квали..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Едукативни чаши сортер Едукативни чаши сортер
Забавни и едукативни чаши сортер кои се изработени од квалитетна пластика с..
330 ден.
без ДДВ: 280 ден.
Кула од прстени сортер Кула од прстени сортер
Забавни и едукативни прстени сортер кои се изработени од квалитетна пластика со ..
330 ден.
без ДДВ: 280 ден.
Hape - Дрвена музичка кутија Hape - Дрвена музичка кутија
Прекрасна ротирачка дрвена музичка кутија со смирувачки мелодии кои ќе им помогнат на Ваши..
1.260 ден.
без ДДВ: 1.068 ден.
Hape - Дрвена музичка играчка Hape - Дрвена музичка играчка
Како и неограничените можности на самата музика, играчката за активност на Clever Composer Tune Tabl..
6.790 ден.
без ДДВ: 5.754 ден.
Chicco - Музички проектор Chicco - Музички проектор
Ставете го Chicco Magic Forest Projector Fox на ноќната маса до Вашите деца за да ги придружува во т..
1.790 ден.
без ДДВ: 1.517 ден.
-24%
Музичка едукативна играчка Музичка едукативна играчка
Музичка едукативна табла која може да се адаптира според возраста на Вашето дете. Таблата може да се..
1.100 ден.1.450 ден.
без ДДВ: 932 ден.
Dolu - Воз со коцки Dolu - Воз со коцки
Супер забава за Вашите најмили со прекрасниот воз со коцки. Вашите малечки ќе се забавуваат составув..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.

Распродадено

Распродадено

Музичка подлога за играње Музичка подлога за играње
Прекрасна шарената подлога, исклучително пријатна на допир за седење и играње, која му помага на дет..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
Дрвен лавиринт 2 во 1 Дрвен лавиринт 2 во 1
Прекрасен дрвен лавиринт 2 во 1 Фармер и Полициска станица.  Димензија на производот: 31х40с..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Dolu - Тобоган стаза со топчиња Dolu - Тобоган стаза со топчиња
Супер забавна тобоган стаза со топчиња, сигурно ќе ги воодушеви Вашите малечки. Стартувајте ги топчи..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Книга Фарма Chicco Книга Фарма Chicco
Двојазична едукативна книга со 9 илустрирани пластифицирани страници и текстови. Од 6 месеци до..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
Chicco - Музички ракун играчка за количка Chicco - Музички ракун играчка за количка
Играчка во форма на сладок ракун, идеална за релаксирање на вашите деца додека се возат во количка, ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Chicco - Куќичка и Фарма сложувалка 2во1 Chicco - Куќичка и Фарма сложувалка 2во1
Прекрасна сложувалка 2во1, куќичка и фарма со животни! Супер забава за најмалите. Димензија ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Chicco Emily - Мојата прва кукла Chicco Emily - Мојата прва кукла
Мојата прва кукла  EMILY CHICCO Chicco’s First Love меката кукла Емили ќе биде првата кукла на ..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
Viga - Дрвена тобоган стаза со животни Viga - Дрвена тобоган стаза со животни
Супер забавна тобоган стаза со животни, сигурно ќе ги воодушеви Вашите малечки. Ставете ги живо..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Viga - Дрвена тобоган стаза со возила Viga - Дрвена тобоган стаза со возила
Супер забавна тобоган стаза со возила, сигурно ќе ги воодушеви Вашите малечки. Стартувајте ги автомо..
1.590 ден.
без ДДВ: 1.347 ден.
Viga - Дрвен трактор со животни Viga - Дрвен трактор со животни
Прекрасно дрвено тракторче со животни, супер забава за најмалите. Изработени од квалитетно дрво..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Viga - Дрвено камионче сортер Viga - Дрвено камионче сортер
Прекрасно дрвено камионче сортер со животни, супер забава за најмалите. Вклучени се 8 животни. Из..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
Viga - Дрвен пингвин на туркање Viga - Дрвен пингвин на туркање
Вистинска мотивација за одење, развивање координација, рамнотежа и моторички способности. Со помош н..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Viga - Дрвено пајче на туркање Viga - Дрвено пајче на туркање
Вистинска мотивација за одење, развивање координација, рамнотежа и моторички способности. Со помош н..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Viga - Дрвени коцки сет од 100 Viga - Дрвени коцки сет од 100
Изработени од квалитетно дрво и нетоксични бои, Вига играчките се одличен производ за подобрување на..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS