Најново
Chicco - Едикативна куќичка сортер
  • Chicco - Едикативна куќичка сортер
  • Chicco - Едикативна куќичка сортер
  • Chicco - Едикативна куќичка сортер

Chicco - Едикативна куќичка сортер

1.350 ден.
Шифра на производ: 8756
Достапност: На залиха
Количина:

Забавна и едикативна куќичка сортер. Отворете ја вратата и извадете ги формите, 10 колоритни форми ќе го забавуваат вашето малечко.

Вклучени се: 

  • 10 форми за пуштање низ отворите (5 геометриски форми и 5 форми на животни).
  • 5 клучеви за отварање и затварање на вратите
  • рачка за носење

Производот се препорачува за деца над 12 месеци.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: edukativna, kukjichka, sorter
Chicco - Едикативна куќичка сортер Забавна и едикативна куќичка сортер. Отворете ја вратата и извадете ги формите, 10 колоритни форми ќе го забавуваат вашето малечко. Вклучени се:  10 форми за пуштање низ отворите (5 геометриски форми и 5 форми на животни). 5 клучеви за отварање и затварање на вратите рачка за носење Производот се препорачува за деца над 12 месеци.   .. Category: Product #: 8756 Regular price: 1.350 ден. 1.350
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS