Најново
Dolu - Автомобил на туркање
  • Dolu - Автомобил на туркање
  • Dolu - Автомобил на туркање

Dolu - Автомобил на туркање

790 ден.
Шифра на производ: 1856
Достапност: На залиха
Количина:

Забавен автомобил на туркање. Супер квалитетно туркало изработено од квалитетна пластика и нетоксични бои.

Димензија на производот: 49х20х37см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Dolu - Автомобил на туркање Забавен автомобил на туркање. Супер квалитетно туркало изработено од квалитетна пластика и нетоксични бои. Димензија на производот: 49х20х37см. .. Category: Product #: 1856 Regular price: 790 ден. 790
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS