Најново
Hape - Дрвен прибор за готвење
  • Hape - Дрвен прибор за готвење
  • Hape - Дрвен прибор за готвење
  • Hape - Дрвен прибор за готвење
  • Hape - Дрвен прибор за готвење

Hape - Дрвен прибор за готвење

2.490 ден.
Шифра на производ: 8585
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен комплет од тенџере, тавче, чинии и други додатоци, вашето дете има сè што му е потребно да готви, намести и послужи вкусен оброк за семејството и пријателите!

Сетот вклучува вкупно 13 делови.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Хапе е германска компанија која произведува високо квалитетни едукативни играчки и производи направени од природни материјали, вклучувајќи бамбус и одржливо дрво, кои се доработени со нетоксични бои на база на вода. Сите производи ги исполнуваат највисоките интернационални стандарди за квалитет и безбедност.

Хапе има освоено над 300 награди за играчки ширум светот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Hape - Дрвен прибор за готвење Прекрасен комплет од тенџере, тавче, чинии и други додатоци, вашето дете има сè што му е потребно да готви, намести и послужи вкусен оброк за семејството и пријателите! Сетот вклучува вкупно 13 делови. Производот се препорачува за деца над 3 години. Хапе е германска компанија која произведува високо квалитетни едукативни играчки и производи направени од природни материјали, вклучувајќи ба.. Category: Product #: 8585 Regular price: 2.490 ден. 2.490
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS