Најново
Дрвен шах
  • Дрвен шах

Дрвен шах

750 ден.
Шифра на производ: 9521
Достапност: На залиха
Количина:

Супер забава за целото семејство. Дрвена табла 3 во 1, шах, дама и табла. 

Димензија на таблата: 39,5х39см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: drven, shah, data, tabla
Дрвен шах Супер забава за целото семејство. Дрвена табла 3 во 1, шах, дама и табла.  Димензија на таблата: 39,5х39см. .. Category: Product #: 9521 Regular price: 750 ден. 750
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS