Најново
Chicco Unicorn гумено коњче
  • Chicco Unicorn гумено коњче
  • Chicco Unicorn гумено коњче
  • Chicco Unicorn гумено коњче
  • Chicco Unicorn гумено коњче

Chicco Unicorn гумено коњче

2.490 ден.
Шифра на производ: 6097
Достапност: На залиха
Количина:

Chicco Unicorn Bouncing Rodeo е коњче на надувување за бескрајно потскокнување и многу забава.

  • совршен за деца благодарение на ергономското седло и ушите, кои се направени за држење со рачињата
  • развива координација, рамнотежа и моторни вештини
  • совршен за внатрешна и надворешна употреба
  • вклучена е пумпа, лесно се надувува од возрасен

Производот се препорачува за деца од 2-5 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: gumeno, konjche, skokanje, unicorn
Chicco Unicorn гумено коњче Chicco Unicorn Bouncing Rodeo е коњче на надувување за бескрајно потскокнување и многу забава. совршен за деца благодарение на ергономското седло и ушите, кои се направени за држење со рачињата развива координација, рамнотежа и моторни вештини совршен за внатрешна и надворешна употреба вклучена е пумпа, лесно се надувува од возрасен Производот се препорачува за деца од 2-5 години... Category: Product #: 6097 Regular price: 2.490 ден. 2.490
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS