Најново
Chicco - Сет за куглање
  • Chicco - Сет за куглање
  • Chicco - Сет за куглање
  • Chicco - Сет за куглање
  • Chicco - Сет за куглање

Chicco - Сет за куглање

2.190 ден.
Шифра на производ: 6203
Достапност: На залиха
Количина:


- Првиот сет за куглање со 6 колоритни кегли со лик на мајмунчиња
- Кеглите може да се поделат на половина за да се градат шарени кули составени од 12 парчиња за развивање на креативноста на детето.
- Секоја кегла има различна боја и број.
- Ја стимулира креативноста на детето и мануелната координација.
- Вклучена е мека пластична топка за куглање.

Производот се препорачува за деца над 18 месеци.

Димензии на производот: 11x15x9см
Димензии на пакувањето: 43x26x11,2см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: set, kuglanje, kuglana
Chicco - Сет за куглање - Првиот сет за куглање со 6 колоритни кегли со лик на мајмунчиња - Кеглите може да се поделат на половина за да се градат шарени кули составени од 12 парчиња за развивање на креативноста на детето. - Секоја кегла има различна боја и број. - Ја стимулира креативноста на детето и мануелната координација. - Вклучена е мека пластична топка за куглање. Производот се препорачува за деца над 18.. Category: Product #: 6203 Regular price: 2.190 ден. 2.190
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS