Најново
Chicco - Ламба за креветче

Chicco - Ламба за креветче

1.290 ден.
Шифра на производ: 6302
Достапност: На залиха
Количина:

Оваа играчка лесно може да ја прикачите на креветче. Изборот на класични мелодии и светлечки ефекти ги релаксираат бебињата. Придружена е со слатка, мека играчка која ја гушка месечината.

Препорачана возраст од раѓање.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: lamba, krevetche
Chicco - Ламба за креветче Оваа играчка лесно може да ја прикачите на креветче. Изборот на класични мелодии и светлечки ефекти ги релаксираат бебињата. Придружена е со слатка, мека играчка која ја гушка месечината. Препорачана возраст од раѓање. .. Category: Product #: 6302 Regular price: 1.290 ден. 1.290
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS