Најново
Chicco - Куќичка и Фарма сложувалка 2во1
  • Chicco - Куќичка и Фарма сложувалка 2во1
  • Chicco - Куќичка и Фарма сложувалка 2во1

Chicco - Куќичка и Фарма сложувалка 2во1

1.290 ден.
Шифра на производ: 4957
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна сложувалка 2во1, куќичка и фарма со животни! Супер забава за најмалите.

Димензија на производот: 23х23х4см.

Производот се препорачува за деца над 10-36 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Chicco - Куќичка и Фарма сложувалка 2во1 Прекрасна сложувалка 2во1, куќичка и фарма со животни! Супер забава за најмалите. Димензија на производот: 23х23х4см. Производот се препорачува за деца над 10-36 месеци. .. Category: Product #: 4957 Regular price: 1.290 ден. 1.290
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS