Најново
Транспортно креветче - Tommy Moni

Транспортно креветче - Tommy Moni

4.990 ден.
Шифра на производ: 1151
Достапност: На залиха
Количина:

Транспортно креветче на 2 нивоа, идеално за родители кои често патуваат.

Карактеристики:

  • практично креветче, лесно е за собирање и транспортирање
  • душекот за новороденчето треба да биде на второто ниво, а просторот под душекот се користи како простор за складирање
  • кога е детето поголемо може да се користи и како оградица за играње
  • едната страна може да се отвора со патент за полесен пристап на детето до оградицата

Производителот препорачува користење од 0-3 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: krevetche, transportno
Транспортно креветче - Tommy Moni Транспортно креветче на 2 нивоа, идеално за родители кои често патуваат. Карактеристики: практично креветче, лесно е за собирање и транспортирање душекот за новороденчето треба да биде на второто ниво, а просторот под душекот се користи како простор за складирање кога е детето поголемо може да се користи и како оградица за играње едната страна може да се отвора со патент за полесен .. Category: Product #: 1151 Regular price: 4.990 ден. 4.990
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS