Најново
Количка Trento Moni
 • Количка Trento Moni
 • Количка Trento Moni
 • Количка Trento Moni
 • Количка Trento Moni
 • Количка Trento Moni
 • Количка Trento Moni

Количка Trento Moni

7.990 ден.
Шифра на производ: 1955
Достапност: На залиха
Количина:

Количката Тренто е одличен избор за летните месеци. Ја претпочитаат многу родители поради нејзиниот модерен дизајн, маневрирање и леснотија. Потпирачот за грб на количката може да се намести во неколку позиции, што му овозможува на вашето малечко да се чувствува удобно за време на прошетка. Контролната рачка е многу удобна и изработена од висококвалитетен материјал. Количката за бебиња е погодна за шестмесечни бебиња до 3-годишна возраст или со тежина до 15 килограми. Моделот има отстранлива тенда која го штити малечкото од директна сончева светлина. Максимална удобност е овозможена и за родителите, кои можат многу лесно да ја преклопат и расклопат количката, како „книга“.

Детската количка ги вклучува сите потребни додатоци и модули кои ќе ги направат секојдневните прошетки уште попријатни:

 • безбедносен појас со 5 точки 
 • мрежа за комарци
 • дополнителна тенда
 • оддел за додатоци
 • тенда што се извлекува
 • прозорец од мрежа
 • големина: 64x50x98см
 • преклопена големина: 29x50x60см
 • големина на пакувањето: 44x24x59см
 • тежина 7,48кг
 • максимална тежина 15кг
 • возраст: 6-36 месеци
 • позиционирање на седиштата
 • назад кон родителот
 • конструкција: Алуминиум
 • систем за сопирање: поврзана сопирачка на задните тркала

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: kolichka, тренто, мони
Количка Trento Moni Количката Тренто е одличен избор за летните месеци. Ја претпочитаат многу родители поради нејзиниот модерен дизајн, маневрирање и леснотија. Потпирачот за грб на количката може да се намести во неколку позиции, што му овозможува на вашето малечко да се чувствува удобно за време на прошетка. Контролната рачка е многу удобна и изработена од висококвалитетен материјал. Количката за бебиња е погодна з.. Category: Product #: 1955 Regular price: 7.990 ден. 7.990
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS