Најново
Количка Goody Plus Chicco
 • Количка Goody Plus Chicco
 • Количка Goody Plus Chicco
 • Количка Goody Plus Chicco
 • Количка Goody Plus Chicco
 • Количка Goody Plus Chicco

Количка Goody Plus Chicco

15.990 ден.
Шифра на производ: 1903
Достапност: На залиха
Количина:

Количка Goody Plus Dusty Chicco 

 • Chicco Buggy Goody Plus – иновативна количка со автоматско затворање
 • oд раѓање до 22кг тежина
 • лежечка позиција: наслонот за грб може целосно да се навали
 • иновативен механизам за затворањe
 • модерен дизајн
 • рачката за туркање и предната пречка обложени со еко кожа, како и рабовите во контрастна боја и даваат модерен стил на оваа количка
 • безбедна и удобна од раѓање
 • транспарентните тркала од поликарбонат и даваат тренди изглед и одлично маневрирање
 • најновата количка од Chicco која се затвора само со еден клик и може да стои исправена
 • амортизери на тркалата
 • навлака: се вади и се пере
 • тенда: со продолжеток со УВ50+ заштита
 • димензии: Д 25 x Ш 46.5 x В 56 cm (затворена); Д 79 x Ш 46.5 x В 105 cm (отворена)
 • тежина: 6,9кг
 • навлака за заштита од дожд, шопинг корпа

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kolichka, чико
Количка Goody Plus Chicco Количка Goody Plus Dusty Chicco  Chicco Buggy Goody Plus – иновативна количка со автоматско затворање oд раѓање до 22кг тежина лежечка позиција: наслонот за грб може целосно да се навали иновативен механизам за затворањe модерен дизајн рачката за туркање и предната пречка обложени со еко кожа, како и рабовите во контрастна боја и даваат модерен стил на оваа количка безбедна и удо.. Category: Product #: 1903 Regular price: 15.990 ден. 15.990
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS