Најново
Количка Quad Jungle со прекривка
 • Количка Quad Jungle со прекривка
 • Количка Quad Jungle со прекривка
 • Количка Quad Jungle со прекривка
 • Количка Quad Jungle со прекривка
 • Количка Quad Jungle со прекривка

Количка Quad Jungle со прекривка

4.190 ден.5.990 ден.
Шифра на производ: 5616
Достапност: На залиха
Количина:
 • удобна и пространа, компактна количка за бебиња од првиот ден
 • количката е наменета за бебиња од 0-36 месеци или до 15кг
 • вклучена е прекривка за нозе
 • количката се склопува со преклопување во димензиите на авионски багаж со телескопска рачка, со која количката може да се влече како куфер
 • поврзаната рачка со механизам за преклопување овозможува лесно ракување и склопување со една рака
 • прилагодлив агол на потпирачот за грб на количката од лежечка до седечка положба
 • прилагодување на аголот на потпирачот за нозе за поудобно возење или продолжување на положбата на лежење
 • XXL тенда со голем распон, за да се обезбеди сенка за Вашето бебе во жешките денови со дополнително продолжување, прозорец на тендата за да се внимава на малиот патник
 • голема корпа за купување до 3,5кг
 • предни ротирачки тркала што можат да се фиксираат за нерамен терен и големи задни тркала од 16см со кои дури и големите нерамнини ќе бидат поудобни. Сопирачка што ќе ги блокира двете тркала со еден потег
 • детето е безбедно во количката со појаси со 5 точки, истите се обложени со потпорни перничиња за поголема удобност на детето
 • димензии на склопена количка: 52х22х59, отворена количка 52х75х101см
 • тежина на количката: 6,7кг

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kolichka
Количка Quad Jungle со прекривка удобна и пространа, компактна количка за бебиња од првиот ден количката е наменета за бебиња од 0-36 месеци или до 15кг вклучена е прекривка за нозе количката се склопува со преклопување во димензиите на авионски багаж со телескопска рачка, со која количката може да се влече како куфер поврзаната рачка со механизам за преклопување овозможува лесно ракување и склопување со една рака пр.. Category: Product #: 5616 Regular price: 4.190 ден. 5.990
4.190
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS