Вдоми милениче - Маче
  • Вдоми милениче - Маче
  • Вдоми милениче - Маче

Вдоми милениче - Маче

890 MKD
Шифра на производ: 127518
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Вдомете го ова малечко маченце! Земете го во својот дом, избањајте го, дадете му име, живеалиште, грижа и љубов. Дадете му на ова маченце бездомник многу љубов каква што заслужува. Избрижи и ги солзите, исчисти и ги болвите, исчисти и ги шепите и извади и го завојот. Дадете му име на вашето милениче, доколку повторно се извалка или добие болви играта повторно ќе започне. Во сетот е вклучено пинцета, крпа и чешел.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: vdomi, mace

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS