Nenuco кукла - патувај со мене
  • Nenuco кукла - патувај со мене
  • Nenuco кукла - патувај со мене
  • Nenuco кукла - патувај со мене

Nenuco кукла - патувај со мене

2.880 MKD3.200 MKD
Шифра на производ: 127428
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Прекрасен мал куфер на тркалца со разни додатоци со се што е потребно за да се грижите за вашата кукла. Овој сет овозможува да се игра со nenuco куклата насекаде бидејќи може да ја земете со себе каде и да посакате и кога сакате. Малото куферче овозможува едноставно транспортирање и чување на сите додатоци без да ги изгубите.

Висина на бебето: 30см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: nenuco, bebe, torba, patuvaj, ненуко

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS