Nenuco - бебе новороденче
  • Nenuco - бебе новороденче
  • Nenuco - бебе новороденче
  • Nenuco - бебе новороденче

Nenuco - бебе новороденче

1.280 MKD
Шифра на производ: 127424
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Прекрасно бебе новороденче со меко ќебенце и мирис на ванила. Притиснете го стомачето на бебето и тоа ќе почне да се смешка, гуга, плаче...

Висина на бебето:30 см.

Производот се препорачува за деца над 12 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: nenuco, bebe, ненуко

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS