Cry babies magic tears
  • Cry babies magic tears
  • Cry babies magic tears
  • Cry babies magic tears
  • Cry babies magic tears
  • Cry babies magic tears

Cry babies magic tears

580 MKD650 MKD
без ДДВ: 492 MKD
Шифра на производ: 97629
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Направете колекција на слатки мини плачливи бебиња кои доаѓаат со додатоци. Наполнете го шишето со вода потоа дадете му да пие на бебето, кога ќе го стиснете на стомачето тоа почнува да плаче со вистински солзи.

Секое пакување носи ново изненадување. Пронајдете го вашето омилено плачливо бебе.

Висина на пакувањето.15см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: бебиња

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS