Електрично перниче за греење
 • Електрично перниче за греење
 • Електрично перниче за греење

Електрично перниче за греење

400 MKD500 MKD
без ДДВ: 339 MKD
Шифра на производ: 5985
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Електрично перниче со џеб за рацете е одличен начин да се загреете во студените зимски денови. Топлинска терапија за целото тело, одлично е за болки во мускулите, спазми, артритични болки.....

Карактеристики на производот:

 • моќност 500W
 • напон: 220V, 50Hz
 • 100% непропустливост
 • електричното перниче е наполнето со специјален гел наменет да обезбедува долготрајна топлина
 • процес на брзо загревање, потребно е да се полни 4-5 минути
 • долготрајна топлина: 2-3 часа перничето ја задржува топлината
 • должина на кабел за напојување 70см

Внимание: Не го користете перничето додека се полни

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: elektricno, pernice

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS