Транспортно креветче - Prestige Primebebe
 • Транспортно креветче - Prestige Primebebe

Транспортно креветче - Prestige Primebebe

3.900 MKD
Шифра на производ: 0171186
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Преносливо креветче Prestige Primebebe со две нивоа и подлога за пресоблекување, идеално за родители кои често патуваат.

Карактеристики:

 • лесно за склопување и транспортирање
 • душекот за новороденчето треба да биде на второто ниво, додека просторот под душекот може да се користи како простор за складирање
 • има дополнителен страничен џеб за играчки
 • кога е детето поголемо може да се користи и како оградица за играње
 • едната страна може да се отвара со патент за полесен пристап на детето до оградицата
 • вклучени се три кадифени играчки
 • креветчето доаѓа со тенок душек(подлога) и торба за носење
 • тежина на креветчето: 10кг
 • креветчето е дизајнирано за новороденчиња и деца до 18кг.

Димензија на расклопено креветче: 120х60х76см.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: transportno, krevetce

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS