Креветче - Primebebe Sun
  • Креветче - Primebebe Sun

Креветче - Primebebe Sun

2.900 MKD
Шифра на производ: 0171187
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Практично креветче со две нивоа, идеално за родители кои често патуваат. 

  • лесно за склопување и транспортирање
  • душекот за новороденчето треба да биде на второто ниво, додека просторот под душекот може да се користи како простор за складирање
  • кога е детето поголемо може да се користи и како оградица за играње
  • едната страна може да се отвара со патент за полесен пристап на детето до оградицата
  • креветчето доаѓа со подлога и торба за носење
  • тежина на креветчето: 8,8кг
  • креветчето е дизајнирано за новороденчиња и деца до 18кг.

Димензија на креветче: 120х60х76см.

Произведено согласно Европскиот стандард за безбедност EN - 716

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: krevetce

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS